« Wróć

O firmie

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w zakresie doradztwa, udzielając porad dotyczących środków smarnych, a także zasad eksploatacji i maszyn oraz urządzeń. Ponadto wykonujemy pomiary eksploatacyjne oraz przeprowadzamy analizy fizyko-chemiczne. Posiadamy w asortymencie szereg preparatów o wysokiej skuteczności, które dobieramy indywidualnie i pod konkretną aplikację. Często oferujemy możliwość przetestowania danego środka czy rozwiązania technicznego. Nie sprzedajemy tylko produktów, ale raczej oferujemy rozwiązania.

W naszym asortymencie znajdują się środki smarne, myjące i antykorozyjne, separacyjne do mas bitumicznych i prefabrykatów, a także inne preparaty do obróbki skrawaniem. Polecamy także oleje i smary do maszyn roboczych, termiczne, oraz leśnictwa. Do szczególnych produktów naszej oferty należy zaliczyć preparaty do smarowania minimalnymi ilościami – środki mql. Ich stosowanie niesie szczególne korzyści dla użytkowników. Zapewniają między innymi bardzo wysokie warunki smarne i czyste środowisko pracy, stanowiąc doskonałą alternatywę dla tradycyjnych metod aplikacji.

Oferujemy rozwiązania innowacyjne, tworzone przez profesjonalistów. Proponujemy środki do obróbki skrawaniem i plastycznej, a także oferujemy oleje nieemulgujące, myjące i antykorozyjne, a także pozostałe oleje. Zależy nam na stworzeniu atrakcyjnych rozwiązań, zarówno pod kątem użytkowymi, jak też finansowymi. Dajemy okazję do zaopatrzenia swojej działalności w profesjonalne wyroby, zapewniając tym dobrej jakości preparaty o niezawodnym działaniu. 

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć innowacyjne rozwiązania. Jako prężnie rozwijająca się i nowoczesna firma jesteśmy otwarci na nowości. Chętnie wprowadzamy do asortymentu preparaty dopiero pojawiające się na rynku, nie rzadko o zupełnie nieznanych dotychczas formułach. Jednocześnie nie rezygnujemy ze znanych i cenionych do tej pory preparatów, które już zdobyły sobie renomę i grono stałych klientów.